LUTY W MALUSZKOWIE

Wtorek 3 marca 2020
 

LUTY W MALUSZKOWIE

W lutym w naszym żłobku jak co miesiąc działo się wiele. Zaczęliśmy luty od Światowego Dzień Pizzy. Żłobkowicze postanowili wykonać własna papierowa pizze,najpierw przygotowały papierowe spody do pizzy a następnie wykończyły je dodatkami z plasteliny. Wyglądały pysznie :)
Ważnym wydarzeniem był Dzień Numery Alarmowego 112, w którym dzieci przyswoiły sobie ten numer, dowiedziały się w jakich sytuacjach należy go używać, dowiedziały się jak ważny jest to numer, ale również dowiedziały się, ze nie należy dzwonić pod ten numer dla zabawy.
14 lutego obchodziliśmy Walentynki, tego dnia wszystkie dzieci przyszły do żłobka ubrane w kolorze czerwonym, a cały żłobek przyozdobiony był pięknymi czerwonymi serduszkami. Wykonywaliśmy drzewo miłości, całe przyozdobione czerwonymi serduszkami, ale również wykonaliśmy drzewo na którym również były serduszka ale tym razem zrobione gąbkowymi pieczątkami w kształcie, oczywiście serca. Każdy chyba bardzo czekał też na ten dzień jakim jest Tłusty Czwartek, kiedy to można było zajadać się paczkami do woli, tak też było u nas, dzieci zajadały pyszne pączki.
W tym miesiącu nie zabrakło w naszym żłobku również zabaw plastyczny i  ruchowych.
Urodzinki w lutym obchodzili Laurka i Szymonek, którym życzymy dużo zdrówka, uśmiechu na twarzy każdego dnia oraz samych wspaniałych, ciekawych i niezapomnianych przygód. :)
 
 Powrót do poprzedniej strony