Styczeń w Maluszkowie

Piątek 31 stycznia 2020
 

Za nami pierwszy miesiąc nowego roku i okrągła rocznica powstania naszego żłobka. W styczniu połowa grupy Cioci Kingi i Cioci Basi obchodziła drugie urodziny. Wśród styczniowych solenizantów znaleźli się: Liliana, Werka, Franiu, Karolek, Zosia G. Maja, Kalina, Wiktor, Kaja, Zosia Z. Wyjątkowo sto lat odśpiewane zostało również Jagience, której nie mieliśmy okazji zaśpiewać w grudniu.W imieniu wszystkich Cioć składamy najserdeczniejsze życzenia naszym podopiecznym.

18 stycznia obchodzony był Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Tego misia nie trzeba przedstawiać. Znają i kochają go miliony dzieci na całym świecie. Trochę niezdarny, o małym rozumku, wiecznie głodny i mimo upływu lat wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych misiów. Nasi żłobkowicze uczcili święto Kubusia Puchatka pięknymi pracami plastycznymi.

W tym miesiącu obchodziliśmy również Międzynarodowy Dzień Popcornu. Grupa maluszków przygotowała zbiorową pracę plastyczną, natomiast pozostałe grupy miały okazję napełnić brzuszki prawdziwym popcornem. Jak widać na zdjęciach, w żłobku nie brakuje prawdziwych wielbicieli tego przysmaku :)

Ale najważniejszym świętem obchodzonym w styczniu jest Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji nasi żłobkowicze przygotowali podwójną niespodziankę w postaci laurki. Wszystki babciom i dziadkom życzymy dużo zdrowia i pociechy z wnuków. Zapraszamy do galerii.

 
 Powrót do poprzedniej strony