Aktualności

MAGICZNE WIADERKO

Wtorek 15 października 2019
 

Pewnego dnia dzieci mogły doświadczyć malowania światłem. Zabawa ta rozwija wszystkie zmysły. Wszyscy byli zafascynowani magicznym pudełkiem oraz możliwościami jakie daje. Nie brakowało również różnych prac plastycznych związanych z jesienią i jej darami. Zapraszamy do galerii.

 
 Czytaj Więcej
 

JESIENNE PLĄSY

Wtorek 15 października 2019
 

Październik w naszym żłobku zaczął się bardzo radośnie, na pełnych obrotach wjechaliśmy kolorowym pociągiem na Światowy Dzień Uśmiechu, który był 04 w piątek, nikt tego dnia się nie smucił były różne prace plastyczne i zabawy. W ubiegły piątek odwiedził nas teatrzyk, wszyscy z zaciekawieniem oglądali bajkę o trzech świnkach, najodważniejsi …

 
 Czytaj Więcej
 

Plebiscyt na Nauczyciela Przedszkola Roku i Przedszkole Roku, GC Nowiny 2019

Poniedziałek 14 października 2019
 

Zachęcamy wszystkich rodziców i dziadków naszych podopiecznych oraz przyjaciół i miłośników Maluszkowa do wsparcia w Plebiscycie na Nauczyciela Przedszkola Roku 2019 naszej nauczycielki Justyny Pancerz z Przedszkola Maluszkowo ul. Strzelnicza 6a w Rzeszowie.

Aktualnie Justyna zajmuje drugie miejsce. Każdy kolejny głos liczy się.

Głosowanie będzie trwać od 11 października od …

 
 Czytaj Więcej
 

OGŁOSZENIE

Poniedziałek 7 października 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

WRZESIEŃ W MALUSZKOWIE

Poniedziałek 30 września 2019
 

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny a wraz z nim czekają nas nowe wyzwania.
20 września obchodziliśmy urodziny Szymonka . Nasz kolega wkroczył w 2 rok życia, wszyscy życzyli mu samych cudownych chwil i pięknych prezentów, tego dnia była szampańska zabawa. 23 września przyszła do nas Pani Jesień i przyniosła ze sobą fascynujące …

 
 Czytaj Więcej
 

Żłobek Maluszkowo uznany "Podkarpackim Skarbem RPO"

Sobota 28 września 2019
 

Zapraszamy do oglądnięcia 7. Odcinka Podkarpackich Skarbów RPO dostępnego na stronie TVP Rzeszów

Od 7-tej minuty program poświęcony jest Żłobkowi Maluszkowo działającemu na terenie kampusu Politechniki Rzeszowskie, ul. Podkarpacka 1 w Rzeszowie.

https://rzeszow.tvp.pl/42163388/podkarpackie-skarby-rpo

 
 Czytaj Więcej
 

Maluszkowo tytularnym sponsorem UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn

Piątek 27 września 2019
 

Zapraszamy wszystkich sympatyków MALUSZKOWA do kibicowania drużynie Tenisa Stołowego UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn, 4. Liga gr. rzeszowska.

Skład drużyny:

 

Najbliższy terminarz spotkać.

 

Więcej informacji:

http://ligi.pozts.pl/druzyna/10/81/827/uks-ats-maluszkowo-tyczyn/

 
 Czytaj Więcej
 

OGŁOSZENIE

Czwartek 19 września 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

DZIEŃ HIGIENY JAMY USTNEJ

Poniedziałek 16 września 2019
 
Bo to bardzo ważna rzecz, żeby zdrowe zęby mieć !
12 września w naszym żłobku obchodziliśmy DZIEŃ ZDROWIA JAMY USTNEJ.
Program tego dnia był bardzo obszerny. Dzieci dowiedziały się m.in dlaczego mycie zębów jest takie ważne, których produktów należy unikać w diecie, jak wygląda zdrowy a jak chory ząbek oraz …
 
 Czytaj Więcej
 

URODZINY

Piątek 13 września 2019
 

Pierwsze w tym roku szkolnym urodziny na starszakach :)
Zaczął się wrzesień a z nim nowe wyzwania. W ubiegłym tygodniu Mikołajek skończył 2 latka, wszyscy życzyli mu samych wspaniałych rzeczy, zdrowia , kolorowych prezentów i obdarowali go mnóstwem przytula-sów i całusów.

 
 Czytaj Więcej
 

POŻEGNANIE

Czwartek 5 września 2019
 

Z końcem wakacji przyszedł też czas pożegnań. Żegnaliśmy naszych starszaków którzy z dźwiękiem pierwszego dzwonka udadzą się do przedszkoli by przeżyć kolejną przygodę, aby nauczyć się wiele nowych rzeczy oraz zawiązań nowe przyjaźnie. Dziękujemy rodzicom za wszystkie miłe, pełne wzruszeń niekiedy łez słowa pożegnań, pyszne poczęstunki przygotowane dla dzieci oraz …

 
 Czytaj Więcej
 

POŻEGNIANIE WAKACJI

Wtorek 27 sierpnia 2019
 

27 sierpnia łapaliśmy ostatnie wakacyjne promienie słońca na ogródku. Teraz przed większością żłobkowiczów wielkie zmiany. Starszaki idą do przedszkola a młodsze dzieci zmieniają swoje grupy. To zmiany tylko na lepsze:)

Tego pięknego dnia atrakcji było bardzo dużo, zostało przegłosowane większością uśmiechów i okrzykami radości że najlepsze były bańki giganty, śpiewanie …

 
 Czytaj Więcej
 

OGŁOSZENIE

Piątek 23 sierpnia 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

POŁOWA SIERPNIA ZA NAMI....

Poniedziałek 19 sierpnia 2019
 

Już początkiem sierpnia zaczął się czas pożegnań. Ze smutkiem pożegnaliśmy Antosie z grupy starszaków, która od września będzie już przedszkolakiem. 19 sierpnia w 3 rok życia wkroczył Michał . Wszyscy życzyli swojemu koledze samych pięknych chwil , był słodki poczęstunek i dużo radości.
Sierpniowe prace plastyczne ; starszaki tworzyły piękne motyle , natomiast średnia …

 
 Czytaj Więcej
 

MALUSZKOWO INFORMACJA

Środa 14 sierpnia 2019
 

Drodzy Rodzice 

uprzejmie informujemy, że w dniu 16.08.2019r. placówki "Maluszkowo" będą nieczynne. 
Życzymy miłego i spokojnego wypoczynku :) 

 
 Czytaj Więcej
 

DZIEŃ PSZCZÓŁKI MAI

Czwartek 8 sierpnia 2019
 
W ubiegłym tygodniu, był to ostatni tydzień lipca, Wiktorek ze średniej grupy wkroczył dzielnie w 2 rok życia. Wszyscy żłobkowicze i ciocie życzą samych pięknych chwil dużo radości i uśmiechów. Natomiast 8 sierpnia w naszej placówce było jak w ulu :) . Wszyscy zamienili się w pracowite pszczółki, które zbierały miód z …
 
 Czytaj Więcej
 

OGŁOSZENIE

Czwartek 1 sierpnia 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

DZIEŃ TYGRYSA

Czwartek 1 sierpnia 2019
 
31 Lipca żegnaliśmy Gabrysie i Tymcia z najstarszej grupy, od września zaczynają nowy rozdział w swoim życiu. Życzymy im dużo odwagi i aby o nas zawsze pamiętali. 29 w poniedziałek średniaki tworzyły prace plastyczną z okazji Dnia Tygrysa. Starszaki natomiast uczyły się składać origami, tematem był statek oraz poznały grę …
 
 Czytaj Więcej
 

Wystawa "Fundusze Europejskie są dla Ciebie"

Wtorek 23 lipca 2019
 

Żłobek Maluszkowo w Krakowie został wybrany jako jeden z 26 projektów w województwie małopolskim zasługujących na szczególne wyróżnienie.

Placówka została uznana na pomysł godny promowania wśród Małopolan stąd jej prezentacja stanowi element wystawy "Fundusze Europejskie są dla Ciebie".

Zachęcamy do zapoznania się z innowacyjnym sposobem promocji projektów unijnych:

https://www …

 
 Czytaj Więcej
 

LIPIEC W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Wtorek 23 lipca 2019
 

Lipiec to piękny wakacyjny miesiąc. Wszyscy czekają na ten piękny czas. Nasze starszaki marzą o morzu z tego też względu praca plastyczna to piękne kolorowe rybki. Średniaki rozwijały myślenie konkretno- obrazowe przy wierszyku o gruszce. 19 lipca obchodziliśmy Dzień czerwonego kapturka jak i również urodziny Igora z najstarszej grupy. Wszystkiego …

 
 Czytaj Więcej
 

DZIEŃ CZERWONEGO KAPTURKA

Piątek 19 lipca 2019
 

19 lipca obchodziliśmy święto Czerwonego Kapturka,  najstarsze dzieci robiły koszyczki ze smakołykami. Ten koszyczek w tytułowej bajce czerwony kapturek zaniósł swojej chorej babci. Średniaczki natomiast tworzyły pracę geometryczne pod czujnym okiem swoich cioc.

 
 Czytaj Więcej
 

DZIEŃ PSA

Wtorek 2 lipca 2019
 

Wszyscy na pewno wiecie kto jest najlepszym przyjacielem człowieka, nie?- to oczywiście nasz kudłaty psiak. 01 lipca świętowaliśmy ten wyjątkowy dzień, program był bardzo obszerny; czytanie bajek , praca plastyczna, zabawy ruchowo-naśladowcze na dywanie a nawet gimnastyka dla języka , wszyscy się świetnie bawiliśmy sami zobaczcie :)

 
 Czytaj Więcej
 

UROCZYSTOŚCI W MALUSZKOWIE

Poniedziałek 1 lipca 2019
 

W ubiegły piątek mieliśmy w naszym żłobku 2 imprezy , można powiedzieć na wesoło i trochę na smutno; pożegnanie Tobiaszka i urodziny Emilki. Wszyscy będą bardzo tęsknić za Tobiaszem. Emila wkroczyła w 3 rok życia. Starszaczki świetnie się bawiły tego dnia, było wiele przytulasów i wygłupów nie zabrakło również czegoś dla …

 
 Czytaj Więcej
 

CZY NIE JESTEM SŁODKI

Środa 26 czerwca 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

URODZINKI :)))

Wtorek 25 czerwca 2019
 

Dziś świętowaliśmy kolejne urodzinki, tym razem były to 3 latka Miłoszka z najstarszej grupy, starszaki bardzo lubią się przytulać z tego też względu wszyscy obdarowali dziś swojego kolege mocnymi uściskami. Nie mogło też zabraknąć dobrej zabawy oraz poczęstunku. Jeszcze raz wszystkiego co najpiękniejsze ,idź odważnie przez całe swoje życie :)

 
 Czytaj Więcej
 

URODZINKI :)))

Poniedziałek 24 czerwca 2019
 

Stoooo lat stooo lat. 24 Czerwca świętowaliśmy urodzinki Helenki, był słodki poczęstunek oraz różne zabawy. Maluszki pod okiem cioci wykonywały prace plastyczne oraz czytały książeczki i bawiły się manipulatorami. Zapraszamy do galerii.

 
 Czytaj Więcej
 

DZIEŃ LATA

Poniedziałek 24 czerwca 2019
 

 Lato lato lato wszędzie, razem z latem super będzie:)
Tak dzieciaczki z Akademickiego Maluszkowa witały pierwszy dzień lata. Były zabawy na ogródku , zajęcia plastyczne i wiele innych :). Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 
 Czytaj Więcej
 

DZIEŃ TATY

Poniedziałek 24 czerwca 2019
 
Jedni używają masek i wielu niezwykłych mocy, 
a mój superbohater poprawia mi kocyk. 
Jedni wiedzą, jak na giełdzie przejąć każdą korporację, 
a mój superbohater umie zrobić mi kolację.
Jedni gdzieś daleko polują na gnu, 
a mój superbohater czyta o nich mi do snu.
Tym superbohaterem jest …
 
 Czytaj Więcej
 

OGŁOSZENIE

Poniedziałek 17 czerwca 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

TEATRZYK W ŻŁOBKU AKADEMICKIM MALUSZKOWO

Wtorek 11 czerwca 2019
 

11 czerwca Ciocie na starszakach zekranizowały opowiadanie pt. 'Na łące".
Było dużo śmiechu, nauki i zabawy. Dzieci poznały owady które zamieszkują łąki, rozróżniały ich kolory, poznawały ich role w naturze oraz uczyły się dlaczego pomaganie jest ważne.
 Na ten występ nasze maluszki pojechały pociągiem na który zakupiły bilety. Nawet kontrola …

 
 Czytaj Więcej
 

10 Dzień Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy w Rzeszowie

Poniedziałek 10 czerwca 2019
 

Przyjaciele Maluszkowa,

dziękujemy pięknie za odwiedzenie naszego stoiska, za słowa wsparcia i dobrą energię podczas upalnego 10. Dnia Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy.

W ubiegłą sobotę dzięki wspólnej zabawie stworzyliśmy byłym, obecnym i może przyszłym podopiecznym Zespołu Żłobkowo-Przedszkolnego Maluszkowo fantastyczną atmosferę.

Do zobaczenia za rok - 6 czerwca 2020 roku!

Zapraszamy do …

 
 Czytaj Więcej
 

URODZINKI

Poniedziałek 10 czerwca 2019
 
Świeczki się na torcie mienią,
obok wiśnie się czerwienią,
cudnie pachnie czekolada,
skrzy się w szklankach lemoniada,
baloniki wiszą w górze,
klaun oklasków zbiera burzę,
a to wszystko z tej przyczyny,
że masz dzisiaj urodziny!

W poniedziałek 10 czerwca w 2 roczek życia wkroczyła Anielka .Wszystkiego co piękne życzą wszystkie …

 
 Czytaj Więcej
 

10 Dzień Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy w Rzeszowie

Poniedziałek 3 czerwca 2019
 

W tym roku "Maluszkowo" po raz pierwszy weźmie udział w 10 Dniu Odkrywców - Interaktywnym Pikniku Wiedzy w Rzeszowie na które serdecznie zapraszamy naszych Maluszków z Rodzinami.

Dzień Odkrywców – Interaktywny Piknik Wiedzy odbędzie się 08.06.2019 r. na terenie Politechniki Rzeszowskiej. Jest to niezwykle edukacyjna przygoda popularyzująca naukę i technikę …

 
 Czytaj Więcej
 

DZIEŃ DZIECKA

Poniedziałek 3 czerwca 2019
 
Wita Was słoneczny ranek,
tyle dzisiaj niespodzianek,
tyle przygód czeka nas.
Pierwszy czerwca ! Wstawać czas !
Dzisiaj święto wszystkich dzieci –
to szczególny dla nas dzień.
Jasne złote słonko świeci,
wychodź w końcu nie bądź leń!
 

  W naszym żłobku moi mili był to 03 czerwca, opis będzie krótki bo …

 
 Czytaj Więcej
 

MAJ W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Poniedziałek 3 czerwca 2019
 
Maj za nami. Niestety pogoda w tym miesiącu nas nie rozpieszczała, ale my mieliśmy wiele pomysłów jak twórczo spędzić czas. W pierwszym tygodniu miesiąca nie mogliśmy zapomnieć o patriotycznych akcentach. Wspólnie wykonaliśmy flagę Polski oraz nasze godło. 16 maja organizowaliśmy dzień wodny. Poznawaliśmy zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz podstawowe …
 
 Czytaj Więcej
 

OGŁOSZENIE

Czwartek 30 maja 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

DZIEŃ WODNY

Piątek 17 maja 2019
 

Mając na uwadze nadchodzące wakacje, obchodzone w maju dni morza oraz parków wodnych ,16 maja zorganizowaliśmy w naszej placówce DZIEŃ WODNY. Nasi podopieczni, ubrani na morskie kolory, poznawali rozmaite akcesoria pływackie oraz zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Stworzyliśmy także nasz mały kawałek morza, a nasz żłobek stał się wodną krainą …

 
 Czytaj Więcej
 

SESJA ZDJĘCIOWA

Czwartek 16 maja 2019
 
7 maja odbyła się w żłobku profesjonalna, indywidualna sesja zdjęciowa. Jej rezultaty podziwiać będziemy w czerwcu, w tedy również poznamy ceny zestawów. Zakup zdjęć jest jak zawsze dobrowolny. W trakcie sesji udało się także wykonań kilka zdjęć ,,za kulisami". Zapraszamy do galerii
 
 Czytaj Więcej
 

OGŁOSZENIE

Wtorek 7 maja 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

SESJA ZDJĘCIOWA

Wtorek 30 kwietnia 2019
 
7 maja odbędzie się profesjonalna, indywidualna, ostatnia w tym roku szkolnym, sesja zdjęciowa, którą wykona firma PROART. 
Gotowe zdjęcia zostaną zaprezentowane rodzicom w czerwcu, a ich zakup jest dobrowolny.
Sesja rozpocznie się od godziny 9:00, dlatego prosimy o przyprowadzanie swoich pociech do żłobka przed godziną 9:00.
Jeśli …
 
 Czytaj Więcej
 

MALUSZKOWO INFORMACJA

Poniedziałek 29 kwietnia 2019
 

                                                                              

Uprzejmie informujemy, że w dniu

02-05-2019r. placówki „Maluszkowo”

będą nieczynne

 
 Czytaj Więcej
 

KWIECIEŃ ZA NAMI...

Poniedziałek 29 kwietnia 2019
 

Kwiecień za nami. Ten wiosenny miesiąc bogaty był w różnorodne, ale pełne pozytywnych emocji wydarzenia.

2 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy dzień książki dla dzieci. Aby odpowiednio uczcić to wydarzenie żłobkowicze przynosili ze sobą swoje ulubione książeczki, które wspólnie oglądaliśmy.

W kwietniu dopisała również pogoda,  w pełni poczuliśmy wiosnę, co umożliwiło nam …

 
 Czytaj Więcej
 

WESOŁYCH ŚWIĄT

Piątek 19 kwietnia 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

OGŁOSZENIE

Wtorek 9 kwietnia 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

MARZEC W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Wtorek 2 kwietnia 2019
 

Zakończył się marzec. A w marcu jak w garncu. Mimo iż pogoda do końca nie dopisała i wiosenny pierwszy spacer musi poczekać na cieplejszy dzień, to nam nie brakowało wrażeń.
W pierwszym tygodniu miesiąca, indywidualnymi jak i wspólnymi pracami plastycznymi świętowaliśmy dzień kobiet. 21 marca  poznawaliśmy kolor zielony, a ubrane …

 
 Czytaj Więcej
 

OGŁOSZENIE

Poniedziałek 1 kwietnia 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

OGŁOSZENIE

Poniedziałek 1 kwietnia 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

OGŁOSZENIE

Wtorek 26 marca 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

TEATRZYK

Sobota 16 marca 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

ZIELONY DZIEŃ

Sobota 16 marca 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

LUTY W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Czwartek 28 lutego 2019
 

Minął kolejny zimowy miesiąc. Luty mimo, iż nieco krótszy, to z pewnością nie był pozbawiony licznych wydarzeń.

W tym miesiącu wspólnie świętowaliśmy urodziny naszych dwóch starszaków Dorotki i Zuzi. Dziewczynkom życzymy wszystkiego, co najlepsze.

9 lutego przypadał Międzynarodowy Dzień Pizzy. Wielu z nas uwielbia ten okrągły przysmak, nic więc dziwnego …

 
 Czytaj Więcej
 

MALUCH+ 2019

Czwartek 28 lutego 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

STYCZEŃ W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Czwartek 31 stycznia 2019
 

Pierwszy miesiąc Nowego Roku za nami. Bezwątpienia był to czas na przypomnienie starych, dobrych przyzwyczajeń, ale i odkrywanie tego, co nowe. Aby utrwalać u naszych żłobkowiczów prawidłowe nawyki, w pierwszym tygodniu średniaki i starszaki odbyły trening czystości. Młodsza grupa dokładnie myła swoje rączki, natomiast starsza dbała o higienę ząbków.

W …

 
 Czytaj Więcej
 

Życzenia Świąteczne

Piątek 21 grudnia 2018
 

 
 Czytaj Więcej
 

GRUDZIEŃ W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Poniedziałek 17 grudnia 2018
 

Grudzień to bez wątpienia miesiąc wyjątkowy i był on też taki dla naszych żłobkowiczów.

W pierwszym tygodniu odwiedził nas szczególny gość - Święty Mikołaj, który obdarował dzieci drobnymi upominkami. Odważniejsi żłobkowicze chętnie pozowali do współnych pamiątkowych zdjęć. Grudzień nie mógł obejść się bez przygotowań do nadchodzących świąt, o czym świadczy starannie …

 
 Czytaj Więcej
 

LISTOPAD W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Poniedziałek 3 grudnia 2018
 

Jesteśmy Polką i Polakiem, dziewczynką fajną i chłopakiem. Tekst tej piosenki towarzyszył nam w pierwszym tygodniu listopada. Wszyscy na swój sposób przygotowywali się do obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Nasi żłobkowicze również. Z tej okazji powstały piękne orzełki.

Następnym świętem, które dzieci postanowiły uczcić pracami plastycznymi był dzień czarnego kota …

 
 Czytaj Więcej
 

PAŹDZIERNIK W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Poniedziałek 19 listopada 2018
 

Choć jesień nie wszystkim dobrze się kojarzy, to jednak w tym roku zaskoczyła nas wspaniałą pogodą.

10.10 najstarsza grupa żłobkowa, wybrała się na pokaz magika do naszych przyjaciół przedszkolaków. Przedstawienie wzbudziło ogromne zainteresowanie.

W tym miesiącu, odwiedził nas Teatrzyk, który wystawił dla dzieci przedstawienie pod tytułem "Calineczka", bajka również …

 
 Czytaj Więcej
 

WRZESIEŃ W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Niedziela 30 września 2018
 

Pożegnaliśmy już wakacje ale lato we wrześniu wciąż trwało. Pogoda jeszcze sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu pozwalając naszym podopiecznym nacieszyć się jesiennym słońcem.

Na początku września przywitaliśmy nowych kolegów i koleżanki, którzy po krótkim czasie adaptacji szybko nawiązali nowe przyjaźnie.

23. września przyszła do nas Pani Jesień, która obdarza nas …

 
 Czytaj Więcej
 

SIERPIEŃ W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Piątek 31 sierpnia 2018
 

Kolejny miesiąc za nami. Pogoda za oknem zachęcała nas do zabaw na świeżym powietrzu. Nie zabrakło nam czasu na prace plastyczne, które dzieci tak uwielbiają. Grupa starszaków wykonała słoneczniki, które pięknie wyglądają nie tylko w ogrodach ale dzięki dzieciom były ozdobą naszego żłobeczka. Oprócz tego straszyły nas krokodyle, zachwycały kolorowe …

 
 Czytaj Więcej
 

POŻEGNANIE 3 LATKÓW

Wtorek 31 lipca 2018
 

31.07. w naszym złobeczku odbyło się uroczyste pożegnanie, dzieci odchodzących do przedszkola. Hania, Franek i Nina przygotowali dla swoich kolegów mały poczęstunek i słodkie niespodzianki. 

Do zobaczenia we wrześniu w naszym przedszkolu "Mała Politechnika"

Zapraszamy do obejrzeenia zdjęć w galerii.

 
 
 Czytaj Więcej
 

LIPIEC W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Poniedziałek 16 lipca 2018
 

Pierwsza połowa lipca za nami. Pogoda nas nie rozpieszcza, podwórkowe zabawy znowu muszą poczekać. W tym czasie nasze Starszaki wykonały dwie wspaniałe prace plastyczne, kolorowe lody dla ochłody i kiszone ogórki. Grupa średnia również przywitała lato wspólną pracą plastyczną pod tytułem "średniaki witają lato". Możliwość tworzenia własnych prac przynosi dzieciom …

 
 Czytaj Więcej
 

WAKACJE!

Poniedziałek 16 lipca 2018
 

Rok żłobkowy 2017/2018 powoli się kończy, a dzieci wyjeżdżają na wakacje żegnając się z Żłobkiem Maluszkowo.
Dziękujemy naszym podopiecznym za cały rok uśmiechu i wzruszeń, nowych przyjaźni i wspaniałą zabawę. Dziękujemy Paniom Wychowawczyniom i Ciociom  za miłą atmosferę w pracy z dziećmi oraz Rodzicom za współpracę. To był świetny …

 
 Czytaj Więcej
 

STREFA KIBICA W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Środa 20 czerwca 2018
 

Atmosfera wczorajszego meczu udzieliła się wszystkim. W naszym żlobeczku postanowiliśmy potrenować sportowe przyśpiewki, aby wspólnie z rodzicami kibicować naszym piłkarzom.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii. 

 
 Czytaj Więcej
 

CZERWIEC W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Niedziela 17 czerwca 2018
 

W czerwcu obchodziliśmy jeden z najważniejszych dni w roku, czyli święto naszych maluszków. Z tej okazji ciocie przygotowały dla dzieci piknik na świeżym powietrzu. Były ciasteczka, wafelki i rurki czekoladowe. Poza tym malowaliśmy twarze i robiliśmy kolorowe tatuaże. Nie zabrakło również zabaw ruchowych, baniek mydlanych i baloników. Chociaż na co …

 
 Czytaj Więcej
 

MAJ W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Piątek 1 czerwca 2018
 

Miesiąc maj przywitał nas bardzo upalnie. W te gorące dni dzieciaczki z Akademickiego Maluszkowa bawiły się na podwórku, radości było co niemiara. Najfajniejsza zabawa to oczywiście berek, drugą ulubioną zabawa dzieci w kółeczku jest "Różyczka".

Z okazji Dnia Mamy nasze urwisy przygotowały dla swoich mam laurki, na których zostały odbite …

 
 Czytaj Więcej
 

KWIECIEŃ W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Poniedziałek 16 kwietnia 2018
 

Po długiej  zimie w końcu rozpoczynamy sezon podwórkowy. Korzystamy z każdego promyczka słońca. Z tej okazji starszaki wykonały pracę  o tematyce wiosennej - rozkwitające wiosenne pączki na drzewach.12.04 tj. w czwartek obchodziliśmy dzień czekolady - uwielbianej na całym świecie przez wszystkich, młodszych i starszych. Grupa starszaków najpierw wykonała prace plastyczną …

 
 Czytaj Więcej
 

MAGIK W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Czwartek 8 marca 2018
 

8 marca 2018 roku o godzinie 14 odbył się w naszej placówce pokaz iluzjonistyczny. Przybyły gość zaskoczył nas niezwykłymi i magicznymi sztuczkami. Dzieci były zafascynowane tak nietypową formą zabawy. Chętnie się udzielały w pokazie i nie szczędziły braw! Mogliśmy podziwiać m.in. zniakające w dłoniach chusteczki, wirujące w powietrzu papierowe …

 
 Czytaj Więcej
 

MARZEC W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Środa 7 marca 2018
 

01.03. tj w czwartek w naszym żłobku odbyło się przedstawienie kukiełkowe pt. "Kopciuszek", które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych maluszków. Dodatkowo, przez pracownika firmy artystycznej wystawiającej teatrzyk były robione zdjęcia grupowe i indywidualne. (do nabycia w późniejszym terminie).

Strasza grupa wykonała pracę plastyczną pt. "roztopione bałwanki"

"Słońce mocniej …

 
 Czytaj Więcej
 

OGŁOSZENIE - POKAZ ILUZJONISTYCZNY

Poniedziałek 19 lutego 2018
 

08.03.2018 r. o godzinie 14.00 "Akademickie Maluszkowo" odwiedzi Iluzjonista, który posiada 10 letnie doświadczenie w magicznych pokazach, uczestnik programu telewizyjnego "Mam talent". Podczas pokazu będzie angażował dzieci w sztuczki. W programie:

- „zaczarowane światełko” D’lite,

- lewitująca kulka papieru,

- znikająca chusteczka,

- moneta przez puszkę,

- antygrawitacyjny pierścionek,

- skaczące zapałki,

- komórka …

 
 Czytaj Więcej
 

KARNAWAŁ W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Czwartek 8 lutego 2018
 

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W czwartek  8 lutego 2018r. w Żłobku „Akademickie Maluszkowo”  odbył się tak długo oczekiwany przez maluszków - bal karnawałowy. W tym dniu sala żłobkowa zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, zwierzątek, księżniczek, kowbojów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach …

 
 Czytaj Więcej
 

BAL KARNAWAŁOWY

Poniedziałek 22 stycznia 2018
 

DRODZY RODZICE!!!

Dnia 08.02.2018 roku odbędzie się w naszej placówce bal karnawałowy, na którym będą wykonywane pamiątkowe fotografie. Prosimy o przygotowanie strojów dla swoich dzieci. Istnieje również możliwość rezerwacji kostiumów, którymi dysponuje Maluszkowo. Informacja u dyrektora placówki. 

 
 Czytaj Więcej
 

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Środa 20 grudnia 2017
 

 
 Czytaj Więcej
 

Cennik

AKADEMICKIE MALUSZKOWO - CENNIK USŁUG

Piątek 1 września 2017
 

Wpisowe

200 PLN – jednorazowa, bezzwrotna opłata za wpis dziecka na pobyt stały lub czasowy. Zawiera m.in. ubezpieczenie NNW, wyprawkę plastyczną.

Czesne

2019 r. - 650,00 zł tytułem opłaty stałej uwzględniająca następującą kalkulację: czesne w wysokości 750 zł  pomniejszone o 100,00 zł dopłatę z Programu Rządowego Maluch + 2019 …

 
 Czytaj Więcej
 

Dokumenty

DOKUMENTY PLACÓWKI

Czwartek 10 sierpnia 2017
 

Żłobek "Akademickie Maluszkowo" 31.07.2015 roku otrzymał oficjalny wpis do rejestru żłobków prowadzonego przez Prezydenta Miasta Rzeszowa. Powstał w  ramach ogłoszonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej „Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Maluch – edycja 2015 - Maluch na uczelni”. 

Nadzór nad …

 
 Czytaj Więcej
 

Nabór

NABÓR DO ŻŁOBKA

Piątek 1 września 2017
 

Nabór do naszych placówek odbywa się w sposób ciągły przez cały rok. W przypadku braku wolnych miejsc tworzona jest lista rezerwowa. 

Osoby, które są zainteresowane zapisem dziecka do naszych placówek proszone są o pobranie karty zgłoszenia dziecka do żłobka  i przesłanie elektronicznie, bądź dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do interesujęcej …

 
 Czytaj Więcej
 

Oferta

METODY PRACY

Czwartek 10 sierpnia 2017
 

W Maluszkowie dbamy o wszechstronny rozwój naszych podopiecznych, który jest zgodny z ich indywidualnymi potrzebami, możliwościami i oczekiwaniami rodziców. Należy mieć na uwadze, że każde dziecko rozwija się indywidualnie, posiada charakterystyczne cechy osobowości, wykazuje się różnymi predyspozycjami, zainteresowaniami i zdolnościami 

W codziennej pracy stosujemy nowoczesne metody:

 1. Metoda Ruchu Rozwijającego W …
 
 Czytaj Więcej
 

ZAJĘCIA DLA DZIECI

Czwartek 10 sierpnia 2017
 

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

Zajęcia adaptacyjne stwarzają możliwość zapoznania dzieci i rodziców z naszą placówką. Są to spotkania, w trakcie których dzieci biorą czynny udział w różnych formach aktywności zawierających wszelkie elementy zabaw ogólnorozwojowych. Oswajają się z nowymi koleżankami i kolegami, z opiekunkami oraz z nowym otoczeniem.

ZAJĘCIA WYCHOWAWCZO – DYDAKTYCZNE

Podstawą …

 
 Czytaj Więcej
 

ŻŁOBEK MALUSZKOWO

Czwartek 10 sierpnia 2017
 

Sieć Żłobków Maluszkowo to miejsca stworzone dla dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 roku życia, zapewniające im troskliwą i profesjonalną opiekę przez 5 dni w tygodniu od godziny 6.30 do 17.30.

Maluszkowo funkcjonuje na mapie rzeszowskich żłobków od 2013 roku. Współpracujemy z Politechniką Rzeszowską przy której …

 
 Czytaj Więcej
 

O Nas

NASZA KADRA

Niedziela 1 września 2019
 

W naszych placówkach pracują wspaniałe Ciocie (w ten sposób zwracają się do nas zarówno dzieci jak i ich rodzice). Wszystkie Ciocie pracujące w Maluszkowie posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne lub mają ukończony kurs Opiekuna Dziecięcego. W naszych placówkach pracuje także pielęgniarka lub położna. Nasza kadra to zespół młodych, zaangażowanych i pełnych …

 
 Czytaj Więcej
 

PLAN DNIA MALUSZKA

Czwartek 10 sierpnia 2017
 

6:30 - 8:00  odbiór dzieci od rodziców, zabawy dowolne w sali zabaw, przygotowanie do śniadania

8:00 - 9:00  Pierwsze i drugie śniadanie

9:00 - 9:30 zabiegi pielęgnacyjne, czynności higieniczne

9:30 - 10:30 zajęcia tematyczne, zabawy zorganizowane w sali zabaw, wyjście na świeże powietrze

10:30-11:00 …

 
 Czytaj Więcej
 

WYPRAWKA

Czwartek 10 sierpnia 2017
 
 • Pieluchy i kosmetyki dla dziecka,
 • Chusteczki nawilżane,
 • Chusteczki higieniczne w pudełku,
 • Butelkę na mleko lub napój,
 • 2 komplety ubrań na zmianę,
 • Worek na brudne rzeczy,
 • Buty, kapcie na zmianę,
 • Smoczek, przytulanka – jeśli dziecko potrzebuje,
 • Ubranie adekwatne do warunków pogodowych,
 • Krem ochronny z filtrem – w sezonie letnim.
 
 Czytaj Więcej
 

Prasa o nas

Żłobek Maluszkowo uznany "Podkarpackim Skarbem RPO"

Sobota 28 września 2019
 

Zapraszamy do oglądnięcia 7. Odcinka Podkarpackich Skarbów RPO dostępnego na stronie TVP Rzeszów

Od 7-tej minuty program poświęcony jest Żłobkowi Maluszkowo działającemu na terenie kampusu Politechniki Rzeszowskie, ul. Podkarpacka 1 w Rzeszowie.

https://rzeszow.tvp.pl/42163388/podkarpackie-skarby-rpo

 
 Czytaj Więcej
 

Wystawa "Fundusze Europejskie są dla Ciebie"

Wtorek 23 lipca 2019
 

Żłobek Maluszkowo w Krakowie został wybrany jako jeden z 26 projektów w województwie małopolskim zasługujących na szczególne wyróżnienie.

Placówka została uznana na pomysł godny promowania wśród Małopolan stąd jej prezentacja stanowi element wystawy "Fundusze Europejskie są dla Ciebie".

Zachęcamy do zapoznania się z innowacyjnym sposobem promocji projektów unijnych:

https://www …

 
 Czytaj Więcej
 

Jak pogodzić pracę z życiem rodzinnym? Artykuł na blogu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020

Piątek 5 lipca 2019
 

Jak pogodzić pracę z życiem rodzinnym? Z pomocą przychodzą Fundusze Europejskie ...


Serdecznie zapraszamy do artykułu o naszej placówce w Lublinie ul. Ułanów 25 na blogu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020

https://info.rpo.lubelskie.pl/jak-pogodzic-prace-z-zyciem-rodzinnym-z-pomoca-przychodza-fundusze-europejskie/

 
 Czytaj Więcej
 

FUNDUSZE EUROPEJSKIE POMAGAJĄ W POWROCIE DO PRACY

Piątek 14 czerwca 2019
 

Dnia 16.04.2019 r. mieliśmy przyjemność gościć w żłobku Maluszkowo  w Lublinie ul. Nałęczowska 18 lok. 158 telewizję regionalną TVP 3 LUBLIN, która zrealizowała nagranie mające na celu ukazanie możliwości aktywizacji zawodowej rodziców. 
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmiku. 

https://www.youtube.com/watch?v=ol7SjAzouSc

 
 Czytaj Więcej
 

PISZĄ O NAS

Poniedziałek 9 kwietnia 2018
 

W najnowszym wydaniu Biuletynu informacyjnego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 "Zobacz zmiany" na stronach 22-25 ukazał się o Maluszkowie obszerny artykuł. Zapraszamy do lektury. 

 
 Czytaj Więcej
 

Galeria Zdjęć

MAGICZNE WIADERKO

Wtorek 15 października 2019

JESIENNE PLĄSY

Wtorek 15 października 2019

WRZESIEŃ W MALUSZKOWIE

Poniedziałek 30 września 2019

DZIEŃ HIGIENY JAMY USTNEJ

Poniedziałek 16 września 2019

URODZINY

Piątek 13 września 2019

POŻEGNANIE

Czwartek 5 września 2019

POŻEGNIANIE WAKACJI

Wtorek 27 sierpnia 2019

POŁOWA SIERPNIA ZA NAMI....

Poniedziałek 19 sierpnia 2019

DZIEŃ PSZCZÓŁKI MAI

Czwartek 8 sierpnia 2019

DZIEŃ TYGRYSA

Czwartek 1 sierpnia 2019

LIPIEC W AKADEMICKIM MALUSZKOWIE

Wtorek 23 lipca 2019

DZIEŃ CZERWONEGO KAPTURKA

Piątek 19 lipca 2019

 

Kontakt

Żłobek Akademickie Maluszkowo

Oddział w Rzeszowie

ul. Poznańska 2b, 35-084 Rzeszów

biuro@maluszkowo.com.pl

+48 533 324 716

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godz. 6.30 - 17.30

 • żłobek
 • przedszkole
 • klub seniora